Чи підвищує частоту оновлення підключення монітора до ігрового ноутбука?

 

Часте запитання, яке я отримую: «Якщо у мене екран ноутбука 60 Гц, чи можу я використовувати швидший монітор, наприклад 144 Гц?»

 

Відповідь - так! Ви можете грати в ігри на моніторі з вищою роздільною здатністю та частотою оновлення (Гц) порівняно з тим, на що здатний екран ноутбука.

Якщо ви підключите зовнішній монітор до ноутбука, монітор зможе працювати з максимальною частотою оновлення, яку він підтримує. Частота оновлення екрану ноутбука не має значення, не має значення.

Застереження полягає в тому, що спосіб підключення ноутбука до монітора повинен підтримувати роздільну здатність і частоту оновлення монітора.

Наприклад, HDMI 1.2 не може працювати з монітором 1440p на частоті 144 Гц, однак HDMI 2.0 і новіші версії можуть робити це чудово.

Якщо ви підключаєте монітор до ноутбука за допомогою HDMI, перегляньте цю сторінку, щоб переглянути список версій HDMI, які потрібні для підтримки різних роздільних здатностей і частот оновлення .

Якщо ви підключаєте монітор до ноутбука за допомогою DisplayPort, перегляньте цю сторінку, щоб переглянути список версій DisplayPort, які потрібні для підтримки різних роздільних здатностей і частот оновлення . Порти Type-C використовують DisplayPort, тому перевірте це, якщо ви під’єднуєтеся за допомогою кабелю Type-C.

Висновок

Люди хочуть знати, якщо вони купують більший, швидший і дорогий екран, чи буде він обмежений тим, на чому працює екран ноутбука. Роздільна здатність і частота оновлення екрану ноутбука не має значення. Це повністю залежить від того, що підтримує зовнішній монітор, який ви підключаєте, і від того, чи підтримує з’єднання дисплея (порт) роздільну здатність і частоту оновлення.