Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог

Найтихіші та найгучніші ігрові ноутбуки – порівняння шуму вентилятора

Найтихіші та найгучніші ігрові ноутбуки – порівняння шуму вентилятора

Які ігрові ноутбуки мають найтихіші вентилятори, а які найгучніші? Ви шукаєте безшумний ігровий ноутбук? Ця сторінка містить шум вентиляторів від усіх ноутбуків, які я перевірив .

Як перевіряється шум вентилятора ноутбука

Тестування проводиться за допомогою Digitech QM-1589, розташованого приблизно на відстані 30 см / 12 дюймів від ноутбука. Це не вимірює висоту, а лише значення в децибелах.

Рівень шуму в середовищі тестування становить близько 31-32 дБ, на жаль, він може дещо відрізнятися, і я не реєстрував цей рівень для кожного неактивного ноутбука, тому результати в режимі простою не найкращі.

Результати бездіяльності перевіряються, коли нічого не відбувається – машина простоює принаймні 30 хвилин у найнижчому доступному режимі продуктивності.

Результати стрес-тестів отримані шляхом запуску стрес-тесту процесора Aida64 із перевіркою лише «навантаженого процесора» разом із тестом Unigine Heaven GPU, що працює одночасно на максимальних налаштуваннях. Ця комбінація представляє найгірший випадок, тому рівні шуму, наведені нижче, також представляють найгірший випадок під час сильного навантаження ЦП + ГП і не представляють

Пояснення результатів тесту

Ви можете використовувати таблицю для пошуку конкретних моделей або сортувати їх за гучністю до найтихішої. За замовчуванням усі тестовані ноутбуки сортуються від найтихішого до найгучнішого за найгучнішим можливим шумом вентилятора.

Багато ноутбуків мають різні режими продуктивності, які впливають на швидкість вентилятора. Хоча вони не є глобальними, я спробував визначити рівень шуму під час стрес-тесту для режимів низької/високої/максимальної потужності вентилятора.

Якщо ноутбук не має всіх цих режимів, існуюча точка даних із нижчого режиму повторюється. Наприклад, якщо ноутбук має лише одну швидкість вентилятора, то те саме значення буде показано для стрес-тесту тричі. Якщо ноутбук має більше 3 режимів продуктивності, я завжди вмикаю режим найнижчої та найвищої продуктивності.

Головне, що це рівні, на яких можна зафіксувати вентилятор незалежно від того, наскільки велике навантаження, і він ніколи не повинен працювати вище, незалежно від робочого навантаження. З огляду на це, нижчі значення, безперечно, можливі при менших робочих навантаженнях, знову ж таки, це результат найгіршого випадку.

Повідомлені значення в децибелах є максимальними за зареєстрований період.