Вітаю друзі!

Компанія Xbox випустила свій новий «бандл» в лінійці Series S під назвою "Xbox Series S – Starter Bundle", який включає в себе безкоштовну підписку Game Pass Ultimate на 3 місяці. Весь цей період Ви можете безкоштовно завантажувати ігри які доступні в даній підписці і зрозуміти жанр який Вам більш до вподоби і в якому напрямку в майбутньому рухатися: купувати ігри чи взагалі продовжувати підписку?

Після покупки даної приставки, наші клієнти часто зустрічаються з проблемою запуску цієї самої безкоштовної підписки на 3 місяці. І тут ми надамо декілька рекомендацій:

  • не потрібно шукати коду чи ваучера з підпискою в коробці, ця послуга вшита програмно в консоль.
  • не обирайте регіон рашистів, Game Pass Ultimate не запуститься, так як компанія припинала у них діяльність, за що великий респект Xbox :)
  • обравши регіон який вам фінансово до вподоби, окрім вище сказаного. У Вас при першому запуску, після входу в аккаунт, має відкритися вікно з пропозицією скористатися послугою безкоштовної підписки. Якщо, у вас аккаунт використувується на ПК, регіони мають співпадати.
  • якщо вікно не відкрилося або ви його ненароком вимкнули. Ви можете найти його в меню "Налаштування" - "Рекомендації".

Ми впевнені, що Вам все вдасться і ви отримаєте максимум задоволення від підписки. Дякуємо за покупку!
Якщо ви, ще не придбали дану консоль, її можна купити у нас, без переплат, натиснувши ТУТ

З повагою команда "Technoplay"                                                                                                                                                                 Усі права захищені.