Навіть при наявності великої кількості шанувальників консолей Xbox в Україні, офіційно ці пристрої та ігри для них не продаються. Тільки імпортні консолі та диски можна знайти на полицях магазинів. Більше того, цифровий магазин Xbox не підтримує регіон України, тому вибравши його під час створення облікового запису, ви не знайдете відповідного розділу.

Проте, не варто відчаюватися, оскільки купувати цифрові ігри для Xbox в Україні все ж можна. У цьому невеликому посібнику я розкажу вам, як це зробити. Інструкція та знімки екрану подані для Xbox Series X, але також застосовні до Xbox Series S та Xbox One S|X.

1. Зміна регіону:
   Змінити регіон надзвичайно просто — просто зайдіть до налаштувань консолі та змініть відповідний параметр (Settings —> System —> Language & Location —> Location —> Restart Now). Немає потреби використовувати VPN або підтверджувати локацію іншими засобами — Microsoft довіряє вам на слово. Оберіть регіон і перезапустіть консоль для застосування налаштувань. Ціни для придбання ігор у різних регіонах можна переглянути тут.

2. Підв'язка платіжних засобів:
   Тепер, коли ваш магазин відповідає новому регіону, потрібно прив'язати свою банківську картку для здійснення покупок. Це може бути звичайна гривнева карта з будь-якого банку. Процес прив'язки аналогічний іншим сервісам. Вам потрібно буде вказати дійсний адрес обраного вами регіону.

3. Купівля ігор:
   Тепер, коли регіон змінений і карта прив'язана, можна переходити до покупок. Дотримуйтеся декількох правил: уникайте використання кошика (купуйте один товар за транзакцію, щоб уникнути тимчасового блокування), перевіряйте обрану карту перед покупкою.

Отже, це вся інформація, яку вам слід знати, щоб без проблем користуватися консоллю Microsoft в Україні.