Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог

Коли найкращий час купувати ігровий ноутбук?

Коли найкращий час купувати ігровий ноутбук?

Чи варто чекати появи нових ігрових ноутбуків, чи варто просто купувати зараз? Давайте обговоримо, коли найкраще купувати новий ігровий ноутбук!

Якщо вам щось потрібно зараз, зазвичай ви цілком праві, щоб купити зараз. Ключовий виняток: якщо відомо, що нова технологія дуже близька до запуску, тоді, ймовірно, можна почекати, давайте зануримося в деталі!

Це загальний посібник, який можна застосовувати в будь-який час і не базується конкретно на поточній даті.

Чекати нового обладнання?

Очікування випуску нового апаратного забезпечення є, мабуть, однією з найпоширеніших причин відкладати покупку нового ігрового ноутбука. На перший погляд це справедлива причина: ви хочете переконатися, що ви отримуєте найкращий рівень продуктивності за свої гроші.

Протягом останніх кількох років великі випуски від Nvidia, AMD і Intel випускалися приблизно раз на рік. Ці цикли приходять і йдуть. Що стосується ноутбуків, останнім часом продукти різних компаній фактично мали тенденцію до запуску ближче один до одного.

Прикладом цього є процесори серії AMD 7000, які вийдуть на ринок у першому кварталі 2023 року, і про процесори Intel 13-го покоління та відеокарти Nvidia 4000 для ноутбуків, які вийдуть приблизно в той же час. Існує важлива причина, чому вони не запускаються надто далеко один від одного, і її варто зрозуміти.

Скільки чекати?

На це питання важко відповісти. Без внутрішньої інформації найкраще, що ви можете зробити, це спробувати отримати приблизне загальне відчуття на основі чуток і скільки часу минуло з моменту останнього випуску апаратного забезпечення. Якщо ви давно планували придбати новий ігровий ноутбук, швидше за все, ви стежили за цією новиною.

Якщо ні, можна отримати приблизну оцінку на основі історичних тенденцій. У наведених нижче таблицях показано, коли були випущені попередні популярні компоненти ноутбука:

Вам не обов'язково купувати новий! Економте гроші, купуючи «останнє покоління»

Те, що незабаром може з’явитися нове обладнання, не означає, що його потрібно купувати. Швидше за все, те, що стане останнім поколінням після запуску нового апаратного забезпечення, ймовірно, працюватиме нормально. Досить рідко трапляється, що вам потрібно буде оновити весь ноутбук лише за один апаратний стрибок. Як правило, це не рекомендується, оскільки це дорогий шлях оновлення, у більшості випадків вам доведеться замінити всю машину.

Звичайно, є винятки з цього правила, я б сказав, що мобільні графічні процесори Nvidia 3000 були прикладом, оскільки вони забезпечували значне підвищення продуктивності в порівнянні з попередніми картами.

Щойно нові ноутбуки доступні, ті машини, які тепер стають «останнім поколінням», часто надходять у продаж. Це означає, що навіть якщо ви не плануєте купувати абсолютно новий ігровий ноутбук, ви все одно можете скористатися перевагою очікування випуску нових ноутбуків, щоб знайти чудовий розпродаж наявної моделі.

Просто перевірте порівняння продуктивності між старим і новим устаткуванням і вирішіть, чи підходить це устаткування останнього покоління для вас, чи ви вважаєте, що варто доплачувати за будь-яку різницю в продуктивності.

Багато з нових ноутбуків i7-12-го покоління насправді не працюють набагато краще, ніж старіші ноутбуки i7-11-го покоління підчас ігор. Хоча чіп 12-го покоління має дещо вищі тактові частоти на папері, часто обмеження потужності може бути занадто низьким, щоб дозволити їм постійно працювати. Ось чому під час покупки нового ноутбука важливо дивитися не лише на технічні характеристики.

Не потрапте в пастку очікування!

«Я просто почекаю наступної новинки» — пастка, якої слід уникати. Незабаром ЗАВЖДИ буде щось нове, це те, як працюють технології. Якщо ви потрапите в цю подорож, ви чекатимете, поки випустить щось нове, а потім замість того, щоб купувати, ви чекатимете, поки випустить наступну новинку, і наступну...

Це майже параліч для прийняття рішень, замість того, щоб коли-небудь мати новий ігровий ноутбук, щоб використовувати та насолоджуватися, ви чекаєте кращої продуктивності в майбутньому.

Якщо взяти до уваги весь час, який ви могли б витратити, насолоджуючись новою системою, це дійсно того не варто. Повір мені, я знаю. Я провів роки, граючи в гру «Я просто зачекаю, поки вийде ця наступна частина», перш ніж нарешті оновити свій ПК 2015 року в 2022 році.

Звичайно, якщо до чогось залишилося кілька місяців, варто почекати, щоб побачити, що станеться з причин, які обговорювалися раніше. Але якщо до цього залишилося більше більше 6 місяців, подумайте, чи варто воно того і чи справді вам буде краще, якщо почекати (з великою імовірність новинка буде відчутно дорожче). Чи перевага очікування перевершує те, що ви могли б зробити з машиною протягом цього часу?

Отже, коли найкраще купувати ігровий ноутбук?

Якщо вам щось потрібно зараз, зазвичай ви цілком безпечно можете купити зараз, якщо це необхідно. Ключовим винятком є ​​те, що, якщо відомо, що нова технологія дуже близька до запуску, тоді, ймовірно, варто почекати, щоб придбати нове обладнання або отримати хорошу цінову пропозицію на трохи старішу, але все ще дуже ефективну модель.

Поширити
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору